IT DC Specialist - Junior

Popis pozice:

Pro posílení týmu Technického úseku nadnárodní společnosti z oboru utility hledáme spolupracovníka na pozici IT DC Specialist – Junior.

Vaším úkolem bude:

 Technická podpora pro datové centrum na úrovni 1st Level Support

 Zpracování požadavků a následná spolupráce se 2nd Level  Support

 Základní administrace OS Windows Server, VMWare a aplikací (Antivir, Skype for Business, MS AD apod.)

 Vytváření a aktualizace instalačních balíčků aplikací

Instalace aktualizací OS

 Monitoring aplikací a serverů

 Spolupráce na vytváření a udržování technické dokumentace

 Pravidelný reporting o stavu aplikací a serverů

 Udržování znalostí o produktech Microsoft

Požadavky na uchazeče

SŠ, VŠ

 Obecný přehled v IT technologiích

 Všeobecný přehled o produktech firmy Microsoft

 Základní znalosti administrace OS Microsoft Windows Server 2008 a 2012 a Windows  7,8,10

Základní znalost produktů Microsoft System Center - výhodou

 Analytické myšlení, schopnost komunikace a týmové práce

 Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace

 Odpovědnost a odolnost vůči stresu

 Časová flexibilita