Domů       >       Partneři


Hodnota toho, co děláme je úzce spojená s našimi partnery.

Patří mezi ně dodavatelé, kteří mají jednu věc společnou - nabízejí řešení, která jsou v některém ohledu UNIKÁTNÍ a nemají tak na trhu  přímou konkurenci.


Seznam partnerů je průběžně rozšiřován.Partnerství v oblasti IT služeb a produktů

U-system 

U-system Slovakia s. r. o. patří k významným poskytovatelům služeb a softwaru pro bezpečnost dat a komplexních bezpečnostních projektů, služeb servisního zabezpečení i služeb zaměřených na IT outsoursing. 

V České republice s touto společností spolupracujeme v rámci projektů v oblasti AML.

COMGUARD 

COMGUARD a.s. se jako B2B společnost v roli Value Added Distributora zabývá ochranou dat a komunikace, zabezpečením a správou mobilních zařízení, bezpečností sítí, cloudovými službami, analyzováním událostí z logů atd. Zkrátka všeho, co se dotýká IT bezpečnosti a síťového řešení.

COMGUARD je náš partnerský distributor řešení ObserveIT, Sophos a Barracuda.

Avnet 

Skupina Avnet Technology Solutions je předním celosvětovým distributorem podnikových počítačových produktů, softwaru a služeb s přidanou hodnotou. Nabízí produkty, řešení a služby od širokého spektra dodavatelů jako například EMC, IBM, Lenovo, Oracle, Symantec, Veritas.   

Avnet je náš partnerský distributor řešení DellEMC.


Partnerství v oblasti inovativních řešení

Nexthink​​​​​​​

Nexthink je výrobce "IT analytics" systémů. Díky partnerství se společností Nexthink nabízíme řešení pro unikátní proaktivní analytiku IT prostředí z pohledu koncových zařízení. Řešení Nexthink dokáže v reálném čase sledovat a analyzovat způsob používání celé IT infrastruktury. Zaznamenává všechny důležité události na straně koncového zařízení a jeho síťové komunikace, např. používání aplikací, objemy přenesených dat, chybová hlášení, poruchy, ale i potenciální bezpečnostní rizika.

Veeam propartner

Organizace modernizují svá datová centra a současně čelí novým požadavkům koncových uživatelů, mezi které patří neustálý přístup k datům a aplikacím, nulová tolerance prostojů a ztráty dat, ale také exponenciální růst objemu dat o 30–50% ročně.

Tradiční zálohování nedokáže tyto požadavky splnit a nemůže poskytnout dostupnost, která je nutná pro dnešní datová centra.

Celých 82% manažerů tvrdí, že zaznamenali rozdíl mezi poskytovanou úrovní dostupnosti datových center a úrovní, kterou vyžadují uživatelé.

Proto více než 193 000 společností, z toho 50 000 za posledních 12 měsíců, opustilo software pro tradiční zálohování ve prospěch něčeho zcela nového. Tím je dostupnost díky řešení Veeam.

Sophos

Ochrana desktopů koncových uživatelů, jejich tabletů i mobilů. Síťová bezpečnost s firewally nové generace. Inteligence díky online komunikaci mezi prvky síťové bezpečnosti a prvky bezpečnosti pro koncové uživatele. Informace o aktuálním stavu celého prostředí (dashboard) na jednom místě. Snadná centrální správa, rychlé nasazení. Ochrana proti malware i ransomware. To je Sophos.


Dell- EMC

Spojením společnosti Dell TechnologiesEMC Corporation vznikl lídr trhu  se stále se rozšiřujícím portfoliem technologií, které řeší komplexní problémy zákazníků v rychle se rozvíjejících oblastech hybridních cloudů, softwarově definovaných datacenter, konvergované infrastruktury, platforem poskytovaných jako služba, datových analýz, mobility a kybernetické bezpečnosti.

Flowmon Networks

Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení.

Barracuda Networks

Barracuda Networks je předním světovým výrobcem hardware zařízení a virtuálních appliance pro zabezpečení jednotlivých prvků podnikové sítě i technologií telekomunikačních providerů v datacentru.


Partnerství v oblasti AML 

FICO TONBELLER

FICO TONBELLER společnost poskytující analytický software a nástroje používané v různých průmyslových odvětvích k řízení rizik, boji proti podvodům, optimalizaci provozu a splnění přísných vládních předpisů.

 

Naše partnerství se týká produktů Siron™ , které představují standardizovaná a individuální řešení proti finanční kriminalitě, pro řízení rizik a monitorování, analýzu a reportování.

 


Partnerství v oblasti GDPR

FICO® TONBELLER™ AML Solutions se skládá z flexibilních softwarových modulů, které lze variabilně kombinovat. Jedná se o:

Siron™ KYC (Know your customer, Client Onboarding / Due Diligence),

Siron™ AML (Průběžné sledování podezřelé činnosti),

Siron™ Embargo (Filtrování transakcí v reálném čase),

Siron™ RAS (Monitorování a analýza rizik),

Siron™ RCC (Holistický pohled včetně vizualizace pro řízení rizik) a 

Siron™ TCR (Klasifickace dle FATCA, CRS).


Naši specialisté mají s tímto řešením více než desetiletou výbornou zkušenost.

Vilímková Dudák & Partners, advokátní kancelář, s.r.o.

Spolupráce s renovovanou advokátní kanceláří Vilímková Dudák & Partners, zejména v oblasti pracovního práva, přináší do našich GDPR projektů právní rozměr.