Domů       >       Partneři

 

Hodnota toho, co děláme je úzce spojená s našimi partnery.

Dodáváme produkty a řešení jednorázově nebo v rámci složitějších projektů. Spoléháme přitom na osvědčené distributory.

 

Seznam partnerů je průběžně rozšiřován.

 

Partnerství v oblasti IT produktů, služeb a inovativních řešení

BARRACUDA

 

 

poskytuje snadná, komplexní a cenově dostupná řešení pro ochranu e-mailů, zabezpečení aplikací a cloudů, zabezpečení sítě a ochranu dat.

 

 

CISCO

 

přineslo změnu v budování datových center pomocí konvergentní flexibilní infrastruktury ACI, dodává nástroje pro switching, routing, bezpečnost a cloudové služby.

 

COMGUARD a.s.

 

 

se jako B2B společnost v roli Value Added Distributora zabývá ochranou dat a komunikace, zabezpečením a správou mobilních zařízení, bezpečností sítí, cloudovými službami, analyzováním událostí z logů atd.

DELL EMC

 

 

technologie umožňuje organizacím modernizovat, automatizovat a transformovat jejich datová centra pomocí špičkových konvergovaných infrastruktur, serverů, úložišť a technologií ochrany dat.

 

eINTRANET

 

nabízí webovou aplikaci eIntranet, která podporuje efektivní fungovaní vnitropodnikových firemních procesů a jejich standardizaci. Aplikace obsahuje více jak 30 modulů pro řešení běžných provozních záležitostí vaší firmy, zohledňuje specika ČR. 

 

F5 NETWORKS

se zabývá síťovým bezpečnostním hardwarem a softwarem pro doručování aplikací, F5 umí aplikace ochránit před nejnovějšími hrozbami i proti sofistikovanějším typům DDoS útoků.

 

FLOWMON NETWORKS

 

 

pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy, chování počítačových sítí na bázi datových toků.

 

FORTINET

 

 

je světový výrobce síťových bezpečnostních zařízení a trvale dominuje na trhu s unified threat management (UTM) prvky. Hlavní funkce jejich produktů: propracovaný firewall, HW antivir a antispam, VPN, IPS, WAN optimalizace, aplikační kontrola, webová filtrace, pokročilý monitoring síťového provozu, prevence proti úniku informací (DLP), kontrola koncových stanic.

HCL

 

nabízí integrované portfolio produktů, řešení, služeb postavené mimo jiné na službách Digital, IoT, Cloud, Automation, Cybersecurity, Analytics, Infrastructure Management and Engineering Services.

 

 

 

IBM

 

nabízí cloudové produkty ve tvaru Bluemixu, cloudu SoftLayer a analytiku dat nebo kognitivní výpočetní možnosti pomocí superpočítače Watson. Také nabízí software s obdobím své databáze DB2 a IBM SPSS.

 

 

 

LENOVO

 

je jednou z předních světových společností v oblasti osobních technologií a jejich inovativní výrobky zahrnují počítače, mobilní internetová zařízení.

 

 

 

 

LOXONE

 

profesionální chytrá domácnost i komerční objekt.

Vše v jednom inteligentním systému a s důrazem na pohodlí, bezpečnost a energetickou účinnost.

 

 

 

 

MICROSOFT

 

je předním světovým prodejcem počítačového softwaru; hardware pro počítačové, mobilní a herní systémy; a cloudové služby. Provozuje tři obchodní segmenty: osobní počítače, obchodní procesy a inteligentní cloud.

 

NEXTHINK

 

je výrobce "IT analytics" systémů. Řešení dokáže v reálném čase sledovat a analyzovat způsob používání celé IT infrastruktury. Zaznamenává všechny důležité události na straně koncového zařízení a jeho síťové komunikace, ale i potenciální bezpečnostní rizika.

OBSERVEIT

ObserveIT nabízí komplexní řešení v oblasti auditu a monitorování privilegovaných zařízení. Aktivita uživatelů je automaticky zaznamenávaná v podobě videozáznamů a textových logů.

 

 

PAESSLER

 

 

nabízí špičkové produkty pro monitoring sítí a prostředí, především aplikaci PRTG Network Monitor. PRTG je schopný shromažďovat statistické údaje ze zadaných hostitelů jako jsou switche, routery, servery, a z dalších důležitých zařízení v síti.

SMARTSHEET

 

nabízí nástroj v rámci řízení projektů (Collaborate work management – CWM), který umožnuje flexibilní možnosti spolupráce, transparentní komunikaci, řízení a ochranu dat.

 

SODAT

 

představuje systém ochrany dat, který využívá řešení na unikátním šifrovacím systému, principech strojového učení a umělé inteligenci. Nabízí tak jednak řešení šifrovací a jednak analytické a monitorovací.

 

SOPHOS

 

nabízí řešení pro zabezpečení každého koncového bodu sítě, od notebooků po virtuální desktopy a servery, přes webový a e-mailový provoz a mobilní zařízení.

 

 

U-SYSTEM SLOVAKIA s. r. o.


patří k významným poskytovatelům služeb a softwaru pro bezpečnost dat a komplexních bezpečnostních projektů, služeb servisního zabezpečení i služeb zaměřených na IT outsourcing v ČR a SR. Úzká spolupráce probíhá v rámci projektů v oblasti AML.

TENABLE

 

poskytuje kontinuální monitoring IT infrastruktury k identifikaci zranitelností, snížení rizik a zajištění shody s regulatorními požadavky.

 

 

VEEAM

 

je lídrem v řešeních zálohování, která zajišťují správu dat v cloudu. Společnost Veeam nabízí jednotnou platformu pro modernizaci zálohování, urychlení přechodu na hybridní cloud a zabezpečení vašich dat.


Partnerství v oblasti AML 

FICO TONBELLER

 

společnost poskytující analytický software a nástroje používané v různých průmyslových odvětvích k řízení rizik, boji proti podvodům, optimalizaci provozu a splnění přísných vládních předpisů.

 

Naše partnerství se týká produktů Siron™ , které představují standardizovaná a individuální řešení proti finanční kriminalitě, pro řízení rizik a monitorování, analýzu a reportování.


Partnerství v oblasti GDPR

FICO® TONBELLER™ AML Solutions se skládá z flexibilních softwarových modulů, které lze variabilně kombinovat. Jedná se o:

 

Siron™ KYC (Know your customer, Client Onboarding / Due Diligence)

Siron™ AML (Průběžné sledování podezřelé činnosti)

Siron™ Embargo (Filtrování transakcí v reálném čase)

Siron™ RAS (Monitorování a analýza rizik),

Siron™ RCC (Holistický pohled včetně vizualizace pro řízení rizik) a 

Siron™ TCR (Klasifickace dle FATCA, CRS).

 

Naši specialisté mají s tímto řešením více než desetiletou výbornou zkušenost.

Vilímková Dudák & Partners, advokátní kancelář, s.r.o.

Spolupráce s renovovanou advokátní kanceláří Vilímková Dudák & Partners, zejména v oblasti pracovního práva, přináší do našich GDPR projektů právní rozměr.