FRONTEND DEVELOPER

Zajímá Vás IT? Hledáme fajn kolegu!

Pokud jste technického ražení, jste ajťákem tělem i duší a nechybí-li Vám chuť se dále rozvíjet a učit se nové věci - ozvěte se nám. Rádi probereme detaily.

Právě hledáme

Pro dlouhodobý projekt u našeho klienta hledáme Developery – Vaším úkolem bude analýza, vývoj, revize kódu – dle fáze a druhu projektu, na kterém se budete podílet. Dostupný projekt společně vybereme tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval – z profesního i lidského hlediska.

Přivítá Vás

Malá, rostoucí, specializovaná IT firma, která klade důraz na seberealizaci a pozitivní atmosféru při konstruktivní práci. Poskytujeme služby v oblasti IT, správu datových center, sledujeme a zajišťujeme bezpečnost dat významným klientům, podílíme se na různorodých projektech našich klientů – snažíme se být oporou našim klientům ve všech ohledech IT služeb. Vaše budoucí práce na Projektu pro velkého korporátního klienta Vám přinese dostatek zajímavých příležitostí a zkušeností z oboru, který Vám bude blízký.

Co byste měl/a umět:

●     React, Angular, PWA

●     Znalost JavaScript, TypeScript, ReasonML/ReScript, BuckleScript

●     2 - 3 roky praktických zkušeností s vývojem, ideálně v agilním týmu

●     Znalost angličtiny

●     Analytické myšlení, schopnost efektivní komunikace a týmové práce

●     Proaktivita

●     Odpovědnost a odolnost vůči stresu, samostatnost, Trestní bezúhonnost

Jaká bude náplň práce?

●   detail závisí na konkrétním projektu

●   přepis jednoduchých zadání do kódu při využití stávajících vzorů, které už v aplikaci / v systému jsou k dispozici

●   postupné poznávání systému a získání nadhledu nad celou aplikací/systémem

●   základní přehled end to end (od frontendu po backend)

Informace o pozici

Adresa: Praha

Požadované vzdělání: SŠ/VŠ

Požadované jazyky: Angličtina (na úrovni čtení technické dokumentace)

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

Zařazeno: Developer, Frontend, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, FE - React, Angular, PWA, JavaScript, TypeScript, ReasonML/ReScript, BuckleScript

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zaujala Vás nabídka?

Skvěle! Pošlete nám svůj životopis a pár slov o sobě a do 7 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.